Reakcia na: Nodes #52326:
ja nie som proti otvorenému zvršku, ale na tomto mieste by to bolo maximálne nevhodné. Vo vizualizáciách je trať vsadená do dlažby ako pri Hiltone (tá je potiahnutá až k Auparku). Ak som dobre videl, tak vedľa koľaje smrti sú koľajnice s profilom podobným železničnému, zatiaľ čo pre vydláždenie koľají sa používajú žliabkové koľajnice. Preto tá otázka ohľadom otvoreného zvršku.
... preto "koľaj smrti"
Isidor
http://www.dpmk.sk/images/stories/prieskumy-trhu/02_10_Vyzva_kol_krizovatka_NO-2.pdf
"Projektová dokumentácia musí taktiež rešpektovať už dodaný koľajový materiál na uvedenú rekonštrukciu, ktorý je uskladnený v priestoroch DPMK a.s.."