Reakcia na: TA #51725:
nie je to az taka volovina, obchadzat rozpoznavacie useky na konci alebo na zaciatku spoplateneho useku sa mozno bude dat, ale na ukor prejazdenych km navyse a teda spotreby nafty a aj na ukor casu, cize sa to neoplati a sposob ktory som navrhol v #51551 zase nenapadne kazdeho
Predpokladám, že to Vážny ani nemyslel vážne.
.. Ved som to aj napisal teraz naposledy..
Ale samozrejme dovod preco ta kolaj nekope je uplne inde.. myslim ze kazdy vie kde
Isidor