Dívam sa na územný plán Myslavy z januára 1993 a je tam nakreslené obratisko trolejbusov v blízkosti dnešnej zastávky Luník IX, sídlisko ? Vie niekto, čo to boli za plány? Kadiať to tam malo jazdiť?
http://uzemneplany.sk/upn/kosice-myslava
http://uzemneplany.sk/upn/kosice-myslava
MatusZA
Re #51686 pedro77: Ten festival je každý druhý rok v Snežnici a je pre tretiakov strednej školy.
Re #51688 & 51689 Dimi: To ja som robil tú stránku, nie Mongolec. On to myslí vážne. A treba to len proste doprojektovať. Ty si jak nechápavec. ?
Re #51690 SHORTY: Áno, presne tak. Šoféri nech akoby nasadnú do naburávacích autíčok a nech to ide.