Reakcia na: Isidor #51586:
to by dávalo ešte menšiu logiku návratu do pôvodnej trasy, lebo opačným smerom prechádza okrem L 11 aj L 10, čo by nepochybne oveľa viac zaťažilo rozpočet DPMK. Preto som predpokladal, že spoplatnený je práve tento smer. Vedel by mi niekto objasniť, ako to je v skutočnosti
pedro77
Re #51575 Peter55: mozno by sa hodila znacka zakaz odbocenia aj na druhu stranu cesty a tiez na zltom podklade a dvakrat:) Ludi matie hlavne semafor, vidia semafor dolava a uz si ziadne znacky nevsimaju