Keď už sa bavíme o tabuliach a tak. Na okružnej L52 je suprovo urobený ten bežiaci text, že sa jedná o okružnú linku a tak. teda v Tedomoch je to tak, neviem ako inde. Ale v Tedomoch to vyzerá super. By som takých textov privítal viac. A kľudne aj na vonkajších paneloch, keď sa tam raz cieľ nevmestí, bol by to celkom štýl.
ale zas na druhej strane poslednu dobu je poruch menej... .-)
TA
Prístrešok pri Baumaxe je len 1 - v smere k Optime.
Re #51492 TA: oprava : bolo to, samozrejme, už včera