Reakcia na: BM #61:
"keď nemôže prísť Mohamed k hore, tak príde hora k Mohamedovi"
Ja som to najprv pochopil tak, že za mnou prídu celé Košice
Ja som to najprv pochopil tak, že za mnou prídu celé Košice
triedu som mal z vyhladom na ten usek. Tak opisujem len to co mam potvrdene podla skusenosti. Moze tam byt dvojprudovka ale cesta je siroka ako 4 a vodici tak aj jazdia.

Este definuj ten treti prud, aby som bol v obraze.
). Napokon, dopravne znacenie (ani zvisle, ani vodorovne) tu nie je, a to je smerodajne.

Sarko
KRIZOVATKA KOMENSKEHO-STROJARENSKA je JEDNOZNACNE DVOJPRUDOVA (v kazdom smere 1 jazdny prud a medzi nim je kolajovy pas). Vozovka tu totiz nie je oznacena dopravnym znacenim umoznujucim jazdu vozidiel vedla seba (znacka D50a: jazdne pruhy, resp. vodorovna dopr. znacka V2a: pozdlzna prerusovana ciara). Po okrajoch elektrickoveho pasu su 2 vodorovne pasy, ktore neumoznuju jazdu v priestore elektrickoveho telesa, pricom len nedavno tu vodorovne dopr. znacenie obnovovali.