Reakcia na: M@rtin2 #50938:
Dopraj aspon ostatnym stedroverecnu pohodu, aj vodicom, ktorym dali v dpmk volno, ked uz ty ho mat nebudes. Pohodaaaa, chod taxikom.
Pravdepodobne sa definitivnu verziu dozvieme az 1.1.2010 po odhaleni novych dopravnych znaciek...
Yogi616
"Od cca 17:00 budú električkové linky 6, 7, R1 a autobusové linky 12, 14, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 40, 52L premávať v obmedzenom rozsahu podľa osobitného cestovného poriadku. "
To znamená,že z THC pôjdu linky 25 a 27 ? . Tak má ešte na výber.