Reakcia na: d3k0 #50925:
Ten úsek okolo krematória tam je, píšem to v 50922. Ale ten úsek VSS - Červený rak tam nie je, napíšte mi ktorý úsek to podľa Vás v tej tabuľke Príloha 2 je, ja Vám ho upresním.P.Titl
Ohladom dalsieho zastavovania je este predcasne hovorit, ked sa kazdu chvilu menia spoplatnene useky. Na definitivne riesenie v suvislosti s mytom si asi este pockame, ked sa to vsetko utrasie.
d3k0
Je zazitok zavolat na infolinku SkyTollu, kde vam pan koktavo vysvetli, ze "musite platit na vsetkych uvedenych usekoch", pricom nech uz sa spytate na akykolvek detail, tak zopakuje tuto vetu. A ked trvate na nejakom vysvetleni, tak vas odkaze na mailovu adresu, z ktorej odpisu tak po 2-3 tyzdnoch.
Skoda, ze namiesto toho, aby sa pouzili peniaze na modernizaciu zastavok na rychlodrahe, nadchody/podchody pre chodcov, obratiska pre nadvazne busy, dobudovanie cesty medzi Peresom a Lorincikom, Malou Idou a Polovom, tak odtecu niekam uplne inam... Bez investicii do infrastruktury je totiz nerealne preniest vykony Peresa, Polova, Lorincika, Letiska, Ludvikovho dvora a PHV len na elektricky. Ved ani tie nadvazne busy nie je kde otocit, nehovoriac o kamikaze prechodoch...
A mimochodom, v BA sice nie je spoplatnene takmer nic, ale predsa len sa 2 useky najdu (aspon vo vyhlaske) - do Zahorskej Bystrice a do Jaroviec/Cunova. Ktovie, ci to bude aj v praxi... Z inych DP myto bude platit napr. Zilina, Nitra, Presov.