Reakcia na: tbus #50476:
no len povedz nejakému staršiemu človeku nech ide na stanicu 10-tkou... ako pre mňa to môžno nie je žiadny problém ..ale on bude i tak čakať na 27... čiže je opäť len 20 interval.
ani nemusíš vedieť kedy ide. Prídeš na zástavku a zrazu sa zjaví aj tvoj odvoz
.
Arksun