Reakcia na: BMko #50473:
uvidime no,nepoznam,uvidim ? co to je za zazrak ?
ani nemusíš vedieť kedy ide. Prídeš na zástavku a zrazu sa zjaví aj tvoj odvoz
.
Už len z pohľadu administratívy áno. Alebo potom nech všetky vozy patria mestu.
tbus
Re #50464 jt: mozno ma 70-tisic obyvatelov, ale urcite ma omnoho viac navstevnikov ako Presov, a myslim si vzhladom na ponukanu kvalitu, tak viac ludi uprednstnuje MHD