Reakcia na: Crossfire #49599:
Oproti tým autobusom to boli historické kusy. Aj KTčka aj 15TrMka.
stejne z toho uzitok budem mat len Duri v krcme ked mu tam pribudnu tito autobusovi cyklisti
no neviem ci si uz po tej asfaltke siel ale vacsia jej cast je temer rovinka.. ale aj tak nevidim zmysel cyklobusu na bankov.. dalej od bankova su stejne len kopce..
5
Re #49591 pedro77: Spustíš sa dole a pokračuješ niekam ďalej, nie? Ja bývam na Furči a po každom výlete takmer kamkoľvek musím absolvovať ešte veľmi "zábavný" výstup na furčiansky kopec. Cyklobus má podporiť záujem u ľudí, ktorí chcú len začať, niečo vo svojom živote zmeniť, určite nechce voziť športovcov. Ale sú tu aj rodiny s deťmi, ktoré to povedzme na taký bankovský kopec proste nevládzu. To sa im budeme posmievať, že ha ha ha, idú sa spustiť z kopca? Ale uznávam, že dajaký teoretik z Jazera (čoby roviny) to nemusí pochopiť.