Reakcia na: Peter55 #49536:
Nie, načo? Palimu by už mohol nejaké Feri darovať, však ich má od Teba už minimmálne od 10tky po N71tku po 10 kusov... ?
na druhej strane garantované NP spoje tam prakticky nevedú (údajne pre nízku spoľahlivosť premávky & ULFíkov)
eMareq
Akurát, že to nefunguje tak ako autor chcel. ? Vodič po odjazde z východzej zastávky musí manuálne posunúť zastávku v počítači na ďalšiu v poradí, inak mu tento nápis svieti a cestujúci chodia vodiča upozorňovať. ? A ako bonus je ten kontajner na odpad, ktorý je umiestnený na prístrešku. ?