Moze mi niekto vysvetlit naco dali panely na zastavky vyluky pri astorii.Len mi nepovedzte,ze je to koli pohode cestujucim ktory nastupuju a vystupuju z autobusu.Mal som tu cest robit tuto linku a dve pani si tak nabili usta ze jedna radost.Na travu to nieje pohodlne vsak?Este ze tie baby nevedie lietat jak superman.Rozdiel panel a druhy schod v buse je velky.Bus sa pristavit neda blizko lebo dvere osuchaju panel no hroza.

Diggi
Z tej prvej šestice bola posledná odstavená 338 a to v auguste 2003...ako prvá bola tuším 358-ka po odpojení od 360 v januári 2003