Reakcia na: Vladimír #4955:
Ono by som to mohol chapat aj ako vytvaranie miesta pre nove resp. vyrazne modernizovane vozidla. Ale to je utopia.
Inac rozoberanie ide velmi rychlo. Podla informacii tam do toho kovosrotu (resp. vykupu zeleza) ma prist dalsich 14 autobusov (znacku/z vam neprezradim, lebo ani ten co tam robil to nevedel).
Sarko
Škoda, že sa nepoužije to pružné upevnenie, lebo po 12 rokoch od rekonštrukcie rýchlodráhy a použitia otvoreného železničného zvršku je vidieť, že zvršok je vozidlami dynamicky namáhaný a dosť rozrušený (početné osové a smerové nerovnosti) a treba ho častejšie opravovať, podbíjať a vymieňať týmito nerovnosťami opotrebované koľajnice.