Reakcia na: maggi_381 #49291:
" Takze recnicka otazka len tak do plena - ako pridu ostatne deti v meste k tomu, ze si musia za cestovne platit, ked 250 prevazne nespratnych faganov ma dopravu svoju vyhradenu a este zdarma? "
--->>> nie je toto náhodou diskriminácia bielych
A ten kto to zaviedol a schválil by sa mohol označiť za rasistu.Ak by sa to stalo naopak, hneď by naši spoluobčania išli žalovať Bruselovi.
milan-cestujuci
Ked zadam do policka "Hladaj linku/zastavku" slovo "lingov", zobrazi sa stranka iba s 1 linkou, a to:
Linka Typ Smer
20L autobus Košická Nová Ves
pricom na Lingove stoji omnoho viac liniek (napr. 20, 17, 71, 72, atd.)