Reakcia na: pedro77 #49325:
Obavam sa, ze 50ka bude oxidovat az do 15.12.
smerom do centra aspoň sem-tam vodiči berú len na predné dvere,ale aj tak si počkajú na taký ktorý neotvára...a opačným smerom už vôbec nemajú problém,pretože v centre niesu zastávky s povinným nástupom prednými dverami-veď by to aj dosť zdržovalo a tak sa aj nadalej vozia zadara

Cathy
ano pustaju cez predne dvere na L9 a na Mikoviniho a Stodolovej, ale skor ma hneva ze opacnej strany od Namestia Osloboditelov sa kontroluje menej,,,casto je neskutocny smrad v buse....