Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: milos #49288:
aky detail mas na mysli? ?
Dalsi v poradi nebude TrM,iba Tr ?
Gratulujem k dokončeniu opravy trolejbusu 1018, vyzerá fakt skvele. Fakt len maličký detail chýba k dokonalosti ale to je fuk. Bude sa VP-čkovať aj ďalšia M-ka ? ?
Reakcia na: Isidor #49282:
ale furča... ?
Reakcia na: eMareq #49285:

ďakujem velmi pekne pomohol si mi
Reakcia na: staho #49284:
Mapa:
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Ondavsk%C3%A1&daddr=Jakobyho&hl=sk&geocode=FWxr5wIdNBhEAQ%3BFWaV5wId8WJEAQ&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&sll=48.729799,21.259081&sspn=0.008818,0.022724&ie=UTF8&ll=48.72534,21.258974&spn=0.017637,0.045447&z=15

Treba nastúpiť buď na linku 17 na zastávke Považská a vystúpiť na zastávke Železničná nemocnica (križovatka ulíc Masarykova a Svätoplukova), potom zabočiť doľava. resp. na linku 34 z rovnakej zastávky a vystúpiť na zastávke Mlynská bašta (za kruhovým objazdom) a potom to prejsť cez Tyršovo nábrežie (ozn. modrou šípkou).
Ahoj som novy v Ke a potrebujem sa dostať z internatu na Medickeho ulici do školy na Jakobyho. PLS mohol by mi niekto poradiť ako sa tam dostanem čo najskôr ďakujem
Reakcia na: eMareq #49276:
Srdečne mu ďakujem ?
Reakcia na: tbus #49281:
11 liniek máte, kuš ?
Reakcia na: eMareq #49280:
ta veru my mame len 5 liniek a furča ma osem a kazda je priama ?
Reakcia na: Isidor #49279:
No to neviem (ale popýtam sa). Poožiadal ma o to Deko, nakoľko Ťahanoffčania ryčali ako im boli pobrané spoje a iným nič. ?
Reakcia na: eMareq #49276:
To nové rozdelenie v busových CP (po-pi šk.rok, po-pi prázdniny) znamená, že aj cez ostatné prázdninové pracovné dni (mimo letných prázdnin) sa bude jazdiť špeciálne? Je to takto rozdelené aj na zastávkach?
Reakcia na: Mr.Henky #49266:
Raja, tľapka, prejdená mačka... ? .
Reakcia na: BMko #49235:
A navyše máte v KE máte obrátenú polaritu, takže električky by museli jazdiť hore nohami (prvý voz kolieskami o trolej, posledný zberačom o koľajnice ? ? ? .
Reakcia na: Peter55 #49275:
deko to zrušil.
Prečo sa už v CP neda zobraziť "Kombinacia liniek" napr. 71+72? ?
Vidím, že v CP-čku linky 50 posunuli odchod z Palackého o dve minúty. Zbytočne, keď ide skôr o 3 minúty tak neskoro o 5 minút alebo nejde vôbec. ?
Reakcia na: TA #49268:
Bolo to tu na stránke, urobil som copy and paste. Už je to opravené, ale ktovie ako dlho to tam bolo. ?
Reakcia na: VLI #49271:
Už ťa obehli. Pozri si príspevok #3087 v Off-topic fóru. ?
pozrite si : http://www.dpmk.eu/
To je úroveň vymáhačov - výpalníkov ... ☠
Reakcia na: Yogi616 #49269:
Keď ti vojde od krabice určenych rozmerov može cestovať ak nie tak nie ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.