Reakcia na: Dopravák #4890:
to si kde prisiel na taku blbost, ze jednotka sa pri busoch nepouziva? Pouziva ju kazdy jeden vodic, az na par vynimie, pri niektorych ikarusoch. Ale ako dosledok toho bola vzdy rozbabrana spojka. Jedina karosa bola 6258cka, na ktorej bola tak rozbabrana kulisa, ze na najdene rychlosti trebalo stopovacieho psa. Inac vsetci vodici dratolezov predtym jazdili na smradobusoch.
Sarko
Výzva na kompletizáciu vymazaných príspevkov bola úspešná, takže máme k dispozícii už cca 75% zo strateného objemu.
Hľadajú sa ešte tieto príspevky:
#4819 až #4983 (od 12.6.2004 do 18.6.2004), spolu 164 prísp.
#5002 až #5135 (od 19.6.2004 do 24.6.2004), spolu 134 prísp.
Touto cestou ďakujem za poskytnuté zálohy webmasterovi diskusných fór mestskadoprava.sk - PvvS, ďalej Ikarusovi a TA.