som v zahraničí, reagujem teda sporadicky. V PU (CZ) som sa vyskytoval často súkromne a nemám odtiaľ hlásené problémy. V HK podobne. S vecami, s ktorými viem pohnúť, to aj robím. Ak je niečo, čo sa týka predpredaja, daj vedieť. Na ostatné som bohužiaľ malý pán, ale snažím sa o zmenu.
Trenčín nemal o EMteste najlepšiu mienku, ale to sa zmenilo. Bodaj by to bolo aj inde tak isto.
aj tak je to uplne jedno, tak ci tak, nie je na nich nic vidiet alebo vobec nefunguju... ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
VLK
Trenčín nemal o EMteste najlepšiu mienku, ale to sa zmenilo. Bodaj by to bolo aj inde tak isto.