Reakcia na: Isidor #48268:
no aspoň dačo pani Jenčová dobre začala dumať. Ešte pripomeniem ekologickú a kapacitnú výhodu KD, ktorú si tiež treba uvedomiť.Hmmm L31 po tepláreň je zaujímavý nápad... ja by som postaval lávku per peších cez Hornád a L31 by mohla jazdiť ako doteraz+ by sa poriešila sev. časť sídliska ?
Yogi616
"Plánovaná výluka dňa 27. a 28.6.2009
Dňa 27. a 28.6.2009 prebehne v meste úplna výluka trolejbusovej dopravy. Dôvodom je výmena starých odberových výhybiek pri Tescu smer centrum a na KVPčku za nové rádiové. Pri prejazde týmito výhybkami bude povolená aj väčšia rýchlosť prejazdu. Počas soboty 27.6. by mala prebiehať montáž výhybiek a počas toho istého dňa a aj v nedeľu 28.6. bude prebiehať montáž rádioovládačov do jednotlivých trolejbusov. "