Reakcia na: eMareq #47143:
No neustale vydavanie je samozrejme problem, ale to uz potom treba zabezpecit aby si ludia menej kupovali listky v doplnkovom predaji (nejde to? tak potom nech ho neposkytuju) a nie takymito absurditami.
.....
.......
tbus