Reakcia na: PetraB #40322:
A čo, že si to nechapala? Maju na to svoje dôvody a tikosto jap ovinne prestavky. Zo srandy by tam len tak nestali, oni dodržiavaju nariadenia dispečingu neviem prečo si každy mysli, že vodič sijazdi podľa toho jak sa mu chce. Škoda reči ?
eMareq
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=26.11.2008/88507K
"Ráno na KVP zastal autobus kvôli červenej na semafore a nedokázal sa už pohnúť. Svetelnú signalizáciu preto museli vypnúť."
A keď ho vypli, tak sa potom zázračne pohol. ?
KOSIT O KRITIKE: Nedá sa všetko stihnúť naraz!
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=26.11.2008/88504K
"Ako sa ukázalo, problémy boli na viacerých miestach. Šmýkalo sa. Kosit tvrdí, že z kapacitných a ekonomických dôvodov nie je možné zabezpečiť zjazdnosť všetkých vozoviek na rovnakej úrovni v krátkom časovom intervale. Zvlášť vtedy, keď nepretržité sneží."
Už sa "šetrí" aj na zimnej údržbe? ? ? ☠
Podjazd na Palackého sprejazdnia zajtra
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=26.11.2008/88502K
"Dopravná situácia na vstupe do centra mesta zo zrekonštruovanej a prebudovanej križovatky Prešovská-Sečovská je stále pod paľbou kritiky motoristov. Nevedia sa už dočkať ďalšieho jazdného pruhu vedúceho v tuneli pod železničnou traťou na Palackého ulici. Zajtra ho konečne dajú do užívania."
Hurá, hurá, hurá! Motoristi sa tešia a "preferencia" MHD po tomto pruhu je spolu s autami, teda v (Y). ? ☠