Reakcia na: 5211_2 #39946:
a zeby sa nepovedal ze Furca nema spoj k nemocnici....28LPFSKN (len pre Furcu spoj k nemocnici) Spaľovňa-Furča-NO-Nová Nemocnica-Krematórium... ?
, naj furt dačo menia, aspoň mam stale čo zbierať do zbierky......
5
odchody z Hav.: 7:00, 12:00, 17:00
odchody z ŠTU: 7:15p, 12:15, 17:15m
p - medzi Zimnou a Starou radnicou zachádza na Tr. SNP, Moldavskú a Kuzmányho
m - premáva po OC Optima ako E12R4zVo
?