Reakcia na: Isidor #39925:
aj ja sa chcem voziť elinou na L 12. ☺ Dúfam, že v nové LV po 14. 12. 2008 mi moje prianie splní. Už aj píšem na DPMK v mene Dôchodcovskej rady pri Klube dôchodcov Košice - Sever. ? Aspoň jej poriadne pokrčilo kapotu?
Irisb
Peter55: co uz...bodaj by tomu kto to takto zariadil postavili poschodovy dom bez schodov, zeby ho guta hore dole nosila ?