Reakcia na: VLI #39895:
ÚHA môže vidieť východiská, ale či ich vidia aj soudruzi na magistráte (asi (veľmo) nie). BTW, tie parkovacie domčoke v centre mesta, to dá rozum "vymyslieť".Pamiatkari: Firmy a administratíva mimo centra!
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=6.11.2008/90333K
Komunikácia Moskovská-Klimkovičova bude až na budúci rok
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=6.11.2008/90331K
Johny_SK