Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Crossfire #39864:
Noá? 4202 bliká rýchlejšie smerovka. ?
potrebujem vediet aku spotrebu maju Solarisi URBINO 18 a Ikarus 280.08 dakujem pekne
Reakcia na: Isidor #39869:
? ? ? ČeeNDeSaci mali stretko v adminovej rodnej zemi... ?
Reakcia na: I2i50 #39873:
Solarisi všetky majú pamäť ale Karosy žiadne ?
Reakcia na: Nodes #39859:
...Karosy a SU z posledných sérií tiež. ?
no mal som co vymysliet ..tlacitka. V elektrickach sa dava znamenie tym tlacidlom (ciernym) co je hore nad dverami to co sluzi na vystup s kocikom a v nudzi stlacte 3x..,bla bla. To u vodica zazvoni. Davat znamenie tlacidlom dopytoveho otvarania dveri je nezmysel kedze zatlacenie tychto tlacidiel u vodica nie je nijak indikovane
Reakcia na: Yogi616 #39870:
Odfot mi to.
Reakcia na: Nodes #39868:
ja myslmi tie nad dverami male cierne...dajak sa asi nerozumieme...kazdy svoje melie...
Reakcia na: Yogi616 #39867:
Male? Tlacidla maju standardny rozmer. A ci su cierne, nebudem machrovat, nepamatam sa.
Reakcia na: Nodes #39866:
no sak,to to tlacitko co take male cierne,ne??... ?
Reakcia na: Yogi616 #39865:
V tych, ktore nemaju dopyt, stlacim tlacidlo pre kocik.
Reakcia na: Nodes #39863:
ano,ale ako das znamenie v 500,501,513,525,362+356,363+357,.......atď,atď...viem ze som pisal o RN.2,ale aj tam dava vacsinou cestujuci znamenie tym CIERNYM TLACITKOM...
Reakcia na: AutobusovyManik #39848:
no hej, sak kludne mozeme zacat riesit problem ze ikarusom blikaju smerovky rychlejsie ako solarisom .. trosku uchylne ne? ?
Reakcia na: Yogi616 #39860:
Spominam si, ako bolo prezentovane, ze v elektrickach sa znamenie na vystup dava stlacenim dopytu.
Reakcia na: AutobusovyManik #39848:
milujem ľudí,ktorý nemajú šajnu o probléme,ale sú schopný o tom omieľať k.k.ti.y,nevidia pozadie,ale majú hneď nápad,ako to vyriešiť! h.n.u.s...
Reakcia na: Yogi616 #39860:
tie cierne tlacitka
Reakcia na: Nodes #39858:
som sa sekol....tlacidlo ktore treba stlacit PRED zastavkou na znamenie
Reakcia na: Yogi616 #39855:
Nielen vsetky elektricky, ale aj trolejbusy maju dopyt s pamatou.
Reakcia na: Yogi616 #39857:
Ake tlacidla "na znamenie" ma KT NP?....

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.