Reakcia na: 5 #39730:
Téma: Budúcnosť dopravy v meste, KORID.Otázka redaktorky: "Kedy sa dostanem z Námestia osloboditeľov priamo do Moldavy, kedy to bude hotové?"
Odpoveď J.F.: "2013.. 2014.. 15" ?
Otázka redaktorky: "Zjednotia sa bezčipové karty?" ? ?
Počas rozhovoru tam nejaký maliar kreslil Filipkov portrét. Pôjde do nejakej dražby. Páni, nebude záujem? ?
stava linky 120 minutova, pretoze bus zachadza kde kade. Tieto informacie mi podal priamo vodic mhd v UK. Necakaj, ze ak sa nastupuje prednymi dverami, budu dodrzane cestovne poriadky. Je to totalna kravina, autobus ma viacero dveri, aby mohli ludia nastupovat a vystupovat a aby teda takyto bus mohol dodrziavat svoje jazdne casy.
COMFORT
KT8D5 #527 (r.1994)
T6A5 #614+615, #628+629
Nájdete na http://soldex.snadno.eu
Taka menšia reklama ?