Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Segin za august mal 10 tisic. Urva aj ja robim svoju robotu a mam len o trojku viac. Aj ja chcem 90 tisic.
Troška potešenia na ráno

Knapík dal uvoľnenému poslancovi Filipkovi plat 90-tisíc
http://www.korzar.sk/clanok.php3?sub=24.10.2008/94974K
Reakcia na: Crossfire #39589:
Vysvetli to cestujucej verejnosti.
Reakcia na: Arksun #39600:
no tak to hej ?
Reakcia na: Furčan #39599:
za taky Ikarus ❤ ❤ ❤ kedykolvek ?
Reakcia na: Arksun #39596:
akcia vymením nove za staré už asi nefunguje,budeš tam musieť nechať auto,alebo sa to vyrovná šrotovej cene tvojho tátoša? ? ?
Reakcia na: Furčan #39597:
nemaš šancu,Vladimir už u mna leži pod stolom,objednavka je nedobrovolne dobrovolne podpisana ? ? ? ?
Reakcia na: Arksun #39596:
? ? ? no doraz rušim objednavku na IK ?
Reakcia na: Furčan #39595:
pojdeme?????? o tom potiahnutí ešte premyslí,bo pojdem autom tam ? ? ? ? ? ? ? sááááááám ? ? ? ?
Reakcia na: Arksun #39594:
to auto v ktorom tam pojdeme? no ale potiahnuť ťa necham ten IK ? ?
Reakcia na: Furčan #39593:
OK,ja keeerujem ? ? ? ?
Reakcia na: Arksun #39592:
Vladimír vie poradit určite, len si poňho pôjdeme, ostatne už bude vybavene 😃.
Reakcia na: Furčan #39591:
ideme na výlet ???? ?
Reakcia na: Arksun #39585:
v NR by sa asi ešte nejaky našiel 🙂
Reakcia na: Crossfire #39589:
Dalo by sa to dolaďovať, ale sa to nedolaďuje. A to je ten problém. Prešli už takmer 3 mesiace a nič som si nevšimol (okrem zopár chaotických a nesystémových zmätkov typu 10N). Na čo čakajú? Na nepoškvrnené samodoladenie?
Reakcia na: 5 #39587:
tak ale zase kvoli takymto veciam sa predsa nerusi LV .. daju sa doladovat za behu, a myslim ze by to menej bolelo ako to co sa na nas zase chysta .. pride cosi uplne nove a zas sa secko postavi na hlavu a seci sa zas budu stazovat.. ?
Reakcia na: Yogi616 #39586:
tha dííky že som mohol viacej otom ? prečítať
Reakcia na: Crossfire #39582:
Presne tak. Zlé chronometráže - ďalší faktor znefunkčňujúci podstatu prestupného LV. Dávno sa mali opraviť... nie je čas...?
Skrátka funkčné prestupné LV musí spĺňať určité základné predpoklady. Nevynechávanie, presnosť a že keď to príde, aj sa do toho vojdem bez toho, aby som musel niekoho vytiahnuť.
Toto všetko tu DENNODENNE zlyháva, tak sa nečudujme ohlasom verejnosti.
Reakcia na: Yogi616 #39583:
? ? ta ukradneme tedy ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.