Reakcia na: Peter55 #39507:
Autobusový pruh je vynikajúca vec, ale treba to aj pokutovať, na NO som ešte nevidel policajtov rozdávať pokuty a boli by to ľahko zarobené peniaze. Tiež ľahko zarobené peniaze by boli keby sa kontroloval "zákaz prejazdu okrem MHD", ale samozrejme každý na to dlabe.
Dispecer