Reakcia na: Yogi616 #39444:
kto teda takú skvelú linku navrhol? Žeby nejaký iniciatívny pracovník DPMK
Myslim ze banky by v zaujme propagacie mohli zacat bez poplatkov (otazka je ci by ich potom nezaviedli)..
Kam sa vyparili sľuby, že nové LV nebude?
tbus
Verim ze ludia su nespokojni ale preco tuzia po navrate tohoto? ? http://www.dpmk.sk/images/stories/obmedzenia-v-doprave/a36_0310.xls