Reakcia na: Peter55 #39394:
Ciastocnym riesenim by mohla byt moznost nahratia PCL na uz aj na Slovensku zavadzane PayPassy a taktiez moznost platit nimi v MHD
Ale neviem nakolko su kompatibilne s EM-Srandou.
Ale neviem nakolko su kompatibilne s EM-Srandou.
TA
Ešte sa nikdy nehovorilo o možnosti nabiť si PCL z EP. Bolo by zaujímavé sa na to opýtať v DPMK ( ale niekoho, kto s Emtrestom aspoň trochu robí ).