Dnes som šiel v 15-tke na Furču a vyzeralo to asi takto... http://www.youtube.com/watch?v=WoQAIIilRwQ
Sorry za veľmi low quality ale točené s Nokiou 6020 ale tú podstatu tam vidno. ? ☺
Sorry za veľmi low quality ale točené s Nokiou 6020 ale tú podstatu tam vidno. ? ☺
niekedy dole z furce s L27 (vecer) sa citim ako v taxiku
tbus
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3825242e29ef252932252c2127ef1f&idt=u&idg=1126