Reakcia na: KVKV #3736:
Ach Bože, len to nie... Na Hlavnú rozdodne patrí výlučne električka. 72 rokov tadiaľ jazdila a nevidím dôvod, prečo by nemohla aj naďalej. Akurát by to chcelo postaviť nejaké historizujúce trakčné vedenie.

ale kazdopadne viem, preco maju radsej 9Tr - lebo si ju aj sami vedia opravovat, a to donekonecna 
Papyr
Inak 18Tr bola planovana dlha verzia od 17Tr, teda karoseria Karosy B 841, ktora sa ale nikdy nevyrobila. Jediny prazsky "osemstovak", ev.c. 3000, je asi uz zosrotovany, ale viezol som sa nim