jo skoly to sa nevim dockat ani ja, horim nadsenim cestovania z kvp ku technike, luxus vtedy no odteraz to asi bude dokonca cisto prominentna zalezitost .
"Teraz trocha od témy :
Neviete kde dal DPMK tie automatické spriahadlá čo vymontoval z T6? Ich len predal? A ešte by som sa rád spýtal, v ktorých rokoch to robil. Diki."
Vyhodil ich na jednu kopu do haly a ak sa este nerozobrali na nahradne diely, tak par ich tam mozno este ostalo...
Ja som nedavno videl ako kriesilo trolik nejake modre vozidlo, boxer to nebol, myslím že mal majáčik a celú posádku tvoril jeden mechanik. Pravdepodobne trol***usaci konecne dostali dielnu.
A tých liniek, ktoré by mali byť plne vypravené za každých okolností by malo byť viac. Minimálne 10, 15, 34.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
M1rcO_o