Mam jednu otázku treba mať povolenie na fotenie autobusov? Lebo jeden vodič sa ma pítal či mam povolenie bol asi naštvaný lebo fajčil vo voze a ja som ho chcel vtedy s fotiť. ? Dakujem za odpoved ?
fotky najdete vecer na ČNDS .. ta kukajce potom ? 
5
Blahoželám k skvelej propagácii našej atrakcie. Šlendriáni.