Sarko:Nejde ani tak o to,ci lava alebo prava vyhybka,to vyriesia dva kusy trubky.Ale pri podvesnom systeme ma to vedenie odbocujucej stopy krizovat priebeznu stopu bud nad alebo pod nou,zatial co v KE sa podarilo jeden drot tahat nad a jeden pod.To som nevidel dokonca ani v BA:-).Ono stacilo pri demontazi tej vyhybky to odbocujuce vedenie zvesit zo stlpa,kde je vykotvene a zavesit ho nad priebeznu stopu,ale co by sa pani vrchari namahali...A ze mam postreh-nie je divu,ked uz roky rokuce mam uchylku na vedenie a to najma trolejbusove:-).
Sarko
Vyriešilo sa to na mnohých ďalších vozidlách, dnes už zlezený náter na električkách nikde neuvidíme. Graffiti sa už, chvalabohu dlho neobjavilo, resp. si s ním vedia okamžite poradiť. Horšie je to s graffiti v interiéri "B" vozidiel v súpravách a novinkou je vylepovanie už vopred počmáraných nálepiek, čo robia tzv. stickeri.