ta nova schwartzova elektrickova linka, to je teda riadny vlacik, aj ked musim povedat ze spojenie kuzmanyho s snp mne osobne velmi vyhovuje ale tak takto nie, radsej som za hustejsie intervaly a prestup
dolozim foto, ked treba ?
810zssk
dňa priamo do centra mesta. O takejto výhode ostatné mestá len snívajú. " - system odvsadial vsade? Ostatne mesta su radi ze sa toho uz davno zbavili.