Reakcia na: M1rcO_o #36595:
VO/Terasa, zrejme preto tu dopravnu situaciu tak poznam. Mimochodom, viem aj co je to cestovat z okrajoveho sidliska do centra do skoly. Ach ano, ak by si chcel oponovat, ze predsa ludia z dediny mozu chodit na zastavku 19tky, tak vedz, ze je to prechadzka cca 1,5 km, co uz je pre strasich ludi (ktorych v koncinach kostola je pozehnane) dost narocne.
Bolo jasne, ze si z THC. A este jasnejsie je, ze zjavne trasu, ktoru si tak kritizoval a kde je viac, ako 1 spoj/hod podla teba ocividne zbytocny nepoznas ani len z mapy, nie to este z realu
M1rcO_o
no ak vieš o ktorom hovoríš tak poriadku. Vôbec som tým celým nenarážal na dopravnú situáciu na Opátskom. Len som nevedel pochopiť prečo by mali byť na THC taký istý počet liniek ako na opátskom. To je celé.