No, dobre, ťahať lano bude tak èi tak, v tom prípade vidím jediné nebezpeèenstvo v tom, že by po ceste cez elektrièku zakopol a rozbil si hlavu.
Je to síce rarita, ale doteraz to nikomu nevadilo, že bol vytiahnutý zadný zberaè. Nakoniec ešte zaène vadiť, že je v troleji polarita - a v ko¾aji + a bude sa meniť
Prepáè, ale stále nevidím ako predný zberaè zvyšuje bezpeènosť práce vodièov
Je to síce rarita, ale doteraz to nikomu nevadilo, že bol vytiahnutý zadný zberaè. Nakoniec ešte zaène vadiť, že je v troleji polarita - a v ko¾aji + a bude sa meniť

Prepáè, ale stále nevidím ako predný zberaè zvyšuje bezpeènosť práce vodièov
cheRRy