Reakcia na: RDZ 50 #31797:
Vlcak je najlepsie 
A pre panov VRBUSTOV a byvale velitela udrzby trolejbusov pana M. kusok inspiracna fotka http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=15974&idt=u&idg=1937&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
To je taký prípad, akoby Aupark mal platiť mestu odškodné za to, že už nebude mať príjem z parkovania na NO ( nehovoriac o tom, že budova Auparku sa po žiadnych 15 rokoch nestane majetkom mesta ).
quinn