Reakcia na: Nodes #31690:
Tusil som, ze sa tam nieco dialo, len som si za oneho nevedel spomenut, ci to bolo na obluku alebo iba pred nim
.Re #31691 saly: Aha. Som rad, ze si dal veci na pravu mieru, som nevedel ako to presne je. Od Mosta VSS, to znamena, ze krizovatka VSS uz bola alebo nebola? Mozno hlupa otazka, ale tak, co tam chodim, tak to je v hroznom stave, cize asi nie...
Re #31692 SHORTY: Heh. Ano, to su veci, ktore dokonale nahradia autobusy, reko elektriciek + trati, ved take plastaky dokazu odviest aj zo 5-6 ludi, ked na nich das kolesa
.Re #31693 eMareq: Hej, hej. Ostrovy kultury, ktore budu sluzit svojmu cielu tak nanajvys 2 tyzdne a potom skoncia na smetisku dejin ako uz mnoho super napadov z dielne nasho magoriatu.
K tomu navrhu LV, tusim od Schwartza to je, nie? Mna zaujali intervaly TD
.Re #31694 saly: Na tento rok sa planuje reko na CSA???
dragula
ďakujem za ozrejmenie.
Dokiaľ má vlastne ten stredový pruh pokračovať? až po Popradskú?