Reakcia na: eMareq #31572:
tak to snáď nie
Spustenie petície predsa nemôže zase posunúť spustenie nového LV. Jedine, že by dovtedy stihla byť tá petícia natoľko úspešná, ako je to potrebné.Čo ak 31. 5. 2008 spustia petíciu v Kavečanoch
A 15. 8. 2008 v Poľove
A 5. 9. 2008 v Džungli
saly
Keďže si Mesto zobralo veľa právomocí na seba (ktoré zobralo MČ), malo by aj situáciu s novým LV rázne vyriešiť. MHD si objednáva Mesto u DP, tak nech rozhodne, lebo nové LV tu tak skoro nebude. ? ? ?