Reakcia na: Sarko #27995:
Pardon, beriem spat (Isidor dik za upozornenie), tyka sa to len Peresa a Lorincika, ale nie Polova. Nejako automaticky som dedukoval, ze ta L30 zachadza este aj do Polova. Mozno by to nebol zly napad, ak by sa nenaslo ine riesenie prestupu na L31, tam poslat tu L30 a tym padom by platilo to, co som napisal.
Sarko
Ked ma ist cestujucim 2x tolko autobusov ako doteraz, viac pravidelne, s nadvazujucim prestupom a s prestupom bez oznacovania dalsieho listka. T.j. za hodinu sa po novom cestujuci dostanu v cene jedneho hodinoveho listka takmer kamkolvek v celej sieti alebo za dokonca o 5 Sk lacnejsie minimalne do centra, dnes len RAZ ZA HODINU a s jednym listkom maximalne do Dzungle cez Nam. oslob., Zel. stanicu a Mier. Tak co este viac chciet?