Reakcia na: Isidor #27862:
Presne tak som myslel ze pojde, ale to porovnanie s dnesnou linkou 31 mi napovedalo, ze moje uvahy neboli spravne. A cuduj sa svete, boli...Mimochodom: kde bude zastavovat pri VSS (ak teda tam vobec bude zastavovat)?
1018
"Tajna tuzba DPMK o ovplyvnovani a korigovani tohto diskusneho fora" - vcelku zaujimava teoria, no bohuzial uplne scestna a odveci...