No neviem, neviem, ale ako čítam článok v korzári ohladne čipových kariet, tak sa to silne podobá na žilinský systém, čo jazda to ďaľšie prachy.
Obojsmerne KT8 maju (pokial viem) zasadne dva 'zberace'...;)
No vidíš, ale aspoň žiješ a si zdravý. To si všetci košickí cestujúci za posledných 15 rokov nemôžu povedať.
Ja si pamatam, ked prave dvere v A clanku na 531 zacali horiet
Papyr