Reakcia na: Josip3211 #27699:
zadrz trocha, lebo ak mas mesacnik, tak si flexibilnejsi... ci myslis, ze ti ostatni styria v tom aute nikam nechodia iba do prace? a zasa byt vkuse viazany na kolegovo auto.... no... nejaky odliv by tam bol, ale nejak kriticky to nevidim...
5
Vezmime si cestu do USS z Furče a THC. Najväčšie zápchy sú v úsekoch, kde električka nejazdí (Palackého, HMTesco). Čiže tým zápcham sa železiarnik nevyhne tak či tak. Po prejdení týchto úsekov mu už na ceste do USS žiadne veľké zápchy nehrozia a preto by bol blbý, ak by z auta presadol do električky kdesi pri amfiku.
P+R je vec pre svetové metropoly, v KE a PO sa môžeme baviť tak o p+rde.