Reakcia na: KVKV #27594:
"Nech si jazdia autami, ked sa im nechce prestúpiť na erku!"
- Toto by som považoval za zlatý klinec Vašej dnešnej elextrémistickej show. Postavili ste električku nad zákazníka. Koho prosím budú tie erky voziť, keď všetkých vyženiete do áut?
KVKV
počkajme ešte ...