Otazka: Su niektore trolejbusove spoje zahrnute aj v autobusovych sluzbach? Lebo hlavne vecer po spicke vidavam skoro stale autobusy ci nahodou to nieje nejaky prejazd z autobusovej linky?
A este: T-domy uz maju SPZ a ev.c? A budu jazdit uz tento tyzden ako bolo spominane?
A este: T-domy uz maju SPZ a ev.c? A budu jazdit uz tento tyzden ako bolo spominane?

*SOLARIS* maniak
len ráno v 31045 - L71 a 31055 - L72 po kolečku pred ukončením ranného dielu.
TEDOMy - tie dostanú zajtra, do konca týždňa budú zaradené.