Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: RDZ 50 #23188:
to si myslim nie je potrebne, ale navrat klbakov na 32 by mal byt prioritou noveho vedenia,aspon cez pracovne dni urcite by tam mali byt klbaky, cez vikend stacia aj kratke vozy

btw...Dnes

32010 - 4204
32020 - 4202
32030 - 4205
Reakcia na: Irisb #23187:
... a vrátiť linku 32 do pôvodneho stavu, t.j. od Starozagorskej cez Kláštor do Myslavy a späť.
Reakcia na: KVKV #23186:
ja by som povazoval za zlepsenie stavu aj vratenie klbakov na L32, a 20 min interval v sedle na L18.....
Reakcia na: Vladimír #23149:

ja by som považoval za zásadné zlepšenie súčasného stavu túto zmenu:
Zaviesť trvale L1 N.Jaz-St.lok
zrušiť L7
Presmerovať L2 na B.Něm.
Predlžiť L6 na St.lok
Skrátiť L9 po NMM
Zaviesť L8 ---H.Strojár-moldavská-Terasa-Amfiteater_B.Něm. ,prevádzka Po-Pi do 20:00

Očakávam diskusiu.
Reakcia na: eMareq #23173:

Nikdy NEKUPUJTE produkty...emtest....

Ale veď predsa dnes a hlavne v DPMK si len absolútne naivný človek s opozdeným vývojom može myslieť ,že sa robí nejaký náročný výber dodávatela.
Vyhraje /a je žiadaný/ VŽDY ten , kto ponúka najvyššie provízie kompetentným. Ani pomer cena/kvalita nerozhoduje.

Platí zákonitosť - ČÍM DRAHŠIE ALEBO ČÍM VIAC = TÝM VYŠŠIE PROVÍZIE DO VLASTNÝCH VRECIEK.
Reakcia na: S499.1023 #23182:
...joj ta ty ši múdry. ? ? ?
Reakcia na: S499.1023 #23182:

vdaka, tento odkaz uz ide... ?
Reakcia na: Peter523 #23178:
Si už videl webovú adresu so znakom & ? ? ? ?
Reakcia na: marek #23177:
www.rg.com.pl
Reakcia na: Peter523 #23178:


no taku som skusal a nic.... preto sa pytam ?
Reakcia na: S499.1023 #23176:
Ano.. ostatni pouzivaju rozne modifikovane verzie EMtest.. A polovica z nich uz podala na EMtest trestne oznamenia.. :D:D
Marek ta je WWW.R&G.PL tak by to malo byť.
Reakcia na: S499.1023 #23176:


aka je adresa na stranku f.Mielec?
Reakcia na: marek #23175:
ZA a PO majú Mielec s transparentmi Mielec ? . Bratislava má BUSE s transparentmi BUSE, označovače Mielec, na pár vozidlách transparent Mielec. BB má momentálne v prevádzkev STS ZV Em-Trest + Em-Trest. DPmBB asi prejde zase na BUSE. Všetci ostatní používajú Em-Trest v rôznych konfiguráciách.
Reakcia na: eMareq #23173:


Vdaka,
myslim si, ze tvoj prispevok mi dal uplny obraz o tom ako cely EMt(r)est funguje...

Ake dalsie oznacovace a digitalne tabule nam ostavaju?
R&G Mielec a BUSE?

v porovnani s EMtestom, ktory kolko stoji, ake maju funkcie a kde na SK sa ktory system pouziva?

-zilina a presov maju Mielec s transparentom EMtest?
BB, PD, MT a vsetky vozidla SAD maju EMtetsy?
co ma Blava?
ako dobre že fórum zase funguje. dovoľte mi navrhnúť vám jeden nápad, ktorý rád pomôžem spolurealizovať.

mesto sa pozvoľna začína meniť a za pár rokov už bude mať inú tvár. aspoň sa mi tak zdá. nebolo by na škodu ho trochu zdokumentovať. električky už roky majú svoje pevne vymedzené trate a preto ma napadlo, žeby sme mohli odsnímať z pohľadu vodiča celú trasu každej linky v oboch smeroch. vzniknutý materiál by za 5 či 10 rokov mohol mať výbornú dokumentačnú a porovnávaciu hodnotu (na rovnakých linkách a pri rovnakej veľkosti záberu by sme vlastne mohli prechádzať po totožných miestach len v inom čase), ale najmä pre nás/vás dopravných zanietencov by mohol byť výborným základom virtuálnej mapy košickej dopravy, alebo aspoň električkovej trakcie.

mám všetko čo ku záznamu a jeho ďalšiemu spracovaniu treba, dokážem to všetko na vysokej úrovni ovládať, ponúkam vám tieto moje znalosti a nápady, aby sme dokopy dačo dobré vymysleli a zrealizovali

ak by ste do toho chceli ísť (treba dajakú oragnizáciu zvládnuť, najmä vytipovanie časov, konkrétnych liniek, ústretovosti vodičov), ozvite sa mi na ajsikju 197-221-916
Reakcia na: marek #23162:
Na tomto hypermodernom informačnom džade vzdelánom v najslovenskejšom meste odchádza všetko. Raz nejdú displeje, potom zdechnú označovače (farebná "hudba" - diódy blikajú) - Shutting down & deconfiguring network + do toho pochodujúci linuxácky tučniačik, na začiatku to trhalo lístky. Vnútorný displej je pri priamom slnku absolútne nečitateľný (predpotopné LED z produkcie TESLA Piešťany, vysokosvietivé ku nim ešte nedorazili). GPS prijímač v zime mal problémy (teda nešiel). Priame zadanie služby prakticky neexistuje. Najprv sa musí zadať magický kód 2350 a až potom konkrétna služba. Pri inom čísle to zdechne. Na niektorých vozidlách pri naštartovaní sa musí zastávka posunúť na ďalšiu, lebo zas nejde komunikácia s BUSE (displeje ukazujú tmu). A ako prídavok - hlásenie cez tie chrapčadlá, čo sú primárne určené na vyhlasovanie kartových operácií. Také niečo ako manipulačná jazda sa nedá len tak ľahko vytvoriť. To človek musí oblbnúť systém (vytvoriť dve zastávky pri ktorých je isté, že ich nikdy vozidlo neprejde), lebo SADka také čosi nepozná. A to si táto "firma" nechá na ich webe napísať klamlivú správu, že montáž prebehla v najvyššej možnej kvalite. No veď iste, keď je to už od výroby džad, tak džadom zostane. ? ? ? ? ? /ak som na niečo zabudol, tak ma dakto doplňte/

Tie strojčeky z roku 1976 sa zídu (možno sa aj nejaké kúpia). Pri ČPT (dočkáme sa takého dačoho niekedy?) budú funkčné dierky 0, 1, 3, 6 (to si cestujúci prestaví sám - na takú minutáž akú práve potrebuje), zvyšok sa zablenduje.

Nikdy NEKUPUJTE produkty od tejto "firmy"! Budete trpko, ale veľmi trpko ľutovať. To je džad (aj keby to malo technológiu 10 - tisícročia). Nekvalitné, nedorobené až hrůza.

Priložte KAR tu!

-----
V dnešnej Oceli V(ý)chodu je rozhovor s vedúcim ODT o tom, že aj vozidlá VZD USSK idúce z vrátnice č.1 budú označené smerovými tabuľami, aby si pracovníci nehľadali ten svoj autobus podľa blond vlasov kolegyne (vraj to je groteskné)... Ako som sa dočítal, tak zmluva také čosi (označovanie vozidiel) neurčuje. Objednávateľ to nežiadal resp. mal na to pamätať, ale mohli sme na to prísť aj sami... Podotkol vedúci ODT.
Reakcia na: *SOLARIS* maniak #23171:
Tak tak. Treba trošku oživiť fórum. ?
Reakcia na: RDZ 50 #23170:
aby to tu bolo pestré ?
Reakcia na: *SOLARIS* maniak #23169:
? ? Hm....no ta to vyTUNINGovaný príspevok. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.