Reakcia na: Diggi #22861:
Nechcem ti neako skakat do reci. Ale nevies co sa deje v KE, nakolko si v Anglicku. Prepac, ale jedine ty tu mas ruzove oci. Bohuzial pripajam sa k nazoru Nodesa. Ak chces, tak pis na ICQ rad ti to vysvetlim a spadne ti sanka.
hneď pod nimi je terminál letiska a vedľa neho si cestu trávou brázdi 349+352? v ešte bez CVR ako L9. /fantázia dnes v redakcii riadne pracovala/ ?
Vladimír
Yes... električka na letisko... dúfam, že bez obratiska, aby mohlo rovno KT-čko chodiť...
Ozaj s lanovkou na Furču a Bankov sa už nepočíta? Alebo sa od toho upustilo? ?